gebze balon süsleme - açılış organizasyonu - balon süsleme - kervan çorba ızgara
Restaoranlar

Kervan Çorba Izgara

Gebze’nin Yeni Lezzet Durağı: “Kervan Çorba & Izgara”

Gebzelilere 7/24 geniş çorba ve ızgara çeşitleriyle hizmet sunacak olan Kervan Çorba & Izgara salonu açıldı.

İşletmeciliğini Gebze’nin tanınmış simalarından Hamit Kuş’un yanı sıra Muhammed Çavuş Kolcu ve Erdal Yiğit’in yaptığı Kervan Çorba & Izgara salonu, Gebze’nin yeni lezzet durağı olma iddiasında. Birbirinden lezzetli çorba ve ızgara çeşitleriyle hizmet sunmaya başlayan Kervan Çorba & Izgara salonu ferah ortamı, hijyeni, sağlıklı ve güvenilir ürünleriyle daha şimdiden ilgi odağı oldu.

GEBZE’YE KALİTE VE FARKLILIK GETİRMEK İSTEDİK

Gebze Sultan Orhan Mahallesi, İlyasbey Caddesi üzerinde geçtiğimiz günlerde hizmet vermeye başlayan ve şimdiden lezzet tutkunlarının mekânı haline gelen Kervan Çorba & Izgara salonunda gerçekleşen basın kahvaltısında konuşan işletme sahiplerinden Hamit Kuş şu ifadelerde bulundu: “Kervan Çorba & Izgara salonunu Gebzeli hemşerilerimizin ve dostlarımızın hizmetine sunduk. Buradaki önemli olan kriterimiz öncelikle hijyen. Bununla beraber hizmetin her noktasında hiçbir eksiği olmadan kendi kesimlerimiz olan etlerimizle ızgaramız ve kebap çeşitlerimiz, kelle paçalarımız, çorbalarımız ve tatlılar olarak da geniş yelpazede en kaliteli tatlarla Gebze’ye bir kalite ve farklılık getirmek istedik” dedi.

7/24 HİZMET VAR

Son derece ferah bir ortamda hizmet sunduklarını ifade eden Kuş konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Muhammed Kolcu ve Erdal Yiğit ile bu işe girdik. Mekân ve yer olarak Gebze’de farklı bir kalite meydana getirdik. Özellikle kış bahçesiyle, üst katta toplantı salonumuzla birlikte toplamda 300 kişilik bir mekânımızla Gebzelilerin hizmetindeyiz. İmalatımız ve mutfağımız da burada. Etlerimiz günlük ve taze olarak geliyor. Zaten etlerimiz ortaklarımızdan Muhammed Çavuş Kolcu beyin kendi ürünleri. Dolayısıyla ne yediğimizi kesinlikle biliyoruz ve eminiz. Ürünlerimiz kaliteli ve güvenilir olduğu gibi ustalarımız da öyle. Çorba ustalarımız Kahramanmaraş’tan geldi ve yaklaşık 40 kişilik bir ekiple hizmet ediyoruz. 7 gün 24 saat açığız. Bugüne kadar Gebze’de gece geç saatlerde ailelerimizle bir yere gidemiyorduk. Bizi en çok mutlu eden de açıldığımız günden bugüne aileler gece geç saatte de olsa istedikleri vakitte buraya gelebiliyorlar.”

YOĞUN TALEP ŞUBELEŞME FİKRİNİ DOĞURDU!

Rekabetin kazananının Gebzeliler olacağını ifade eden Hamit Kuş konuşmasını şu sözlerle noktaladı: “Biz hizmetin en iyisini yapmak için yola çıktık. Kimsenin ekmeği ile oynamadık. Gebze’ye hizmet boynumuzun borcudur. Müşterilerimize ücretsiz otoparkımız da mevcut. Buradaki esnaf arkadaşlarımıza da hayırlı kazançlar diliyoruz. Biz ‘Lezzet Durağı’ sloganı ile yola çıktık. Yakın zamanda da şubeleşmeye gideceğiz. Erken zamanda şubeleşme kararı almamızın sebebi, 3 aydır buraya olan yoğun taleptir. Bundan sonra da aynı yolda devam edeceğiz.”

Haber Kaynağı : Gazete Ulus

Bu süsleme ana firmamız Gebze Organizasyon tarafından yapılmıştır. Gebze Balon bir Gebze Organizasyon Kuruluşudur.
Balon Siparişleriniz için : 0 (262) 641 81 81 Whatshapp: 0 (507) 702 76 77

Benzer Ürünler

Leave a Comment